Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret11390
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 18° 8°
Takvim
Saat
Site Haritası

Facebook ile Para Kazanmak

Facebook.com veya fb.com olarak bilinen Facebook şirketi dünya üzerinde milyonlarca üyesi olan bir sosyal ağ sitesidir. Tabii ki bu ağı bilmeyen sayısı çok azdır. Kayıtlı olmasa bile ağ hakkında bilgisi olan ve bu ağa üye olan milyonlarca insan bu ağdan para kazanma yolları keşfetmiştir. Birlikte bu yolları irdeleyeceğiz ve saatlerce başında oturduğumuz Facebook’tan para kazanmanın ince taktiklerini öğreneceğiz. Facebook.com sitesi ücretsiz kayıt olabileceğiniz ve sürekli ücretsiz kalacağını temin eden bir sitedir. Bu sebeple sadece bir “e – mail” adresine sahip olarak siteye kayıt işlemi yapabilirsiniz. Sitede yapılabileceklerden ziyade direk konuya girerek para kazanmanın inceliklerini anlatacağız.

Facebook’ta sayfa açmak, sayfadan para kazanmak;
Facebook’ta sayfa açmak tamamen ücretsiz bir özelliktir. Kendinize özel, herhangi bir konu da sayfa açabilirsiniz. Sayfanız komedi olabilir vs. Sayfanıza üye çekimi için yüksek hitli sitelerle veya bu işi yapan kişilerle görüşebileceğiniz gibi, organik beğenme de yaptırabilirsiniz. Sayfanızın yüksek beğenme oranlarına ulaşması taktirinde Facebook.com sitesindeki sayfanızdan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sayfada başka bir sayfanın reklamını ücretle yayınlayabileceğiniz gibi kendi sitenize linkler çıkabilir ve hatta bu linkleri link kısaltma siteleri ile kısaltarak gösterime göre para kazanabilirsiniz.

Facebook uygulama açarak para kazanmak;
Facebook’ta çokça rastladığımız Okey, Tavla, Batak vs gibi oyunlar yazdırarak ve bunları Facebook’a entegre ettirerek özel üyelik ile para kazanabilirsiniz. Şuana kadar yapılmamış bir şey yapmanız halinde para kazanmanız yüksek olasılıktır.